Wieczór - skończyłam pracować: popiszę sobie, żeby odreagować codzienność.
Blog > Komentarze do wpisu
wrzesień mieszany nastrojami

7 dzień września, to już 5 lat jak notuję codziennośc w sieci. Coraz rzadziej, bez tego zapału ,kóry mi towarzyszył napoczątku. Tyle się zmieniło, tyle zadziało.1820 dni.43689 godzin za mną od tamtego wrzesnia.

Teraz co się u mnie dzieje?

1. K i Y slub i wesele 23 października, narazie mieszkają w slicznym , małym M-2 o pw. 35 mkw, eleganckim i zmyslnym, z alkową wydzieloną z luksferów,otwartą kuchnią- w kolorach ładnych i ciepłych.oboje pracują on-line dla swoich zagranicznych pracodawców: Y dla Belga Dawida, K dla francuskiej Karin/ nie jest zbyt zadowolona/. Ja jestem zadowolona i dumna z obojga.Są ciepli , otwrci, pracowici bardzo OK.

2. Pi A w Krakowie pracowici, zapracowani, przepracowani. Ambitni, wlacżacy, dążacy, zmęczeni.Dom elegancki, duży. OK

3.Mama ma się dobrze, jak na swoje lata -super.Oby jak najdłużej.

4.Przyjaciele i znajomi- gdzieś daleko, brak czasu, pewien dystans, brak czasu. Nie Ok. Musze nad tym popracować w tym roku. Za mało radości odczuwam. Brak relaksu i dobrych rozmów.

5.Praca, jest, niby Ok ale coś trzeba zmienić, nad czymś popracować. Może ten wieloletni rytm mnie zmęczył?Hiperaktywność. Wymaga zmiany, jakiejś reformy.Popracuję nad tym.

6. Aktualność; remont chatki duży.Bo i ściany i okno i schody i sypailnie na górze i stroy i drzwi i malowanie.I będzie wielkie porzadkowanie _ cel 23 października tam bęa mieszkać przez kilka dni rodzice Y i Jego siostra z mężem - musi być ładnie.A przy okazji zrobi się ładniej dla nas wszystkich.

7. Kredyt, a więc generowanie kosztów: wynajęcie dwóch pokojów studentkom. Ja tam sobie w biurze-gabinecie, a po pracy do mamy lub na wieś. Wytrzymam. A kredyt bezpiecznie spłacę.

8.Ślub i wesele: ma bć ok 90 osób, w tym około 20 z zagranicylogistycznie duże przedsięwzięcie: hotele itp.Poradzimy sobie. Sala zamówiona i zaliczka dana, znajomy muzyk zamówiony, suknia się szyje, buty dla K kupione itp

9. Koty: Dusia i Kasper czują się dobrze.Moje odgromniki zmęczenia, wieczorem grzecznie śpią obok mnie i to ich mruczenie pomaga.

10. Plany i cele: znaleźć 15 maturzystów do edukowania, może jakieś godziny w szkole, sprzedać ok 20 ofert wyjazdów .

 

środa, 08 września 2010, tazja00

Polecane wpisy

  • Byłam -znakomity

    „ NASZ PORTRET – PIOSENKI OSIECKIEJ, KOFTY I MŁYNARSKIEGO” – inscenizowany koncert piosenki aktorskiej w wykonaniu artystów związanych

  • Wartko

    Wartko. Lata lecą.Zdarzenia.Sytuacje. Zmiany. W szkołach już nie pracuję. Tylko prywatnie uczę, dwa dni w biurze, pozostałe na wsi.     Mies

  • Czas płynie wartko

    To minął kolejny rok -ostatni wpis kwiecień 2015 , wtedy jak co roku miałam maraton maturalny, Mamy 2016 rok i dzisiaj uczyłam 8 godzin, matura za dwa tygodnie